Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Адвокати оскаржили арешт Дениса Кашука

23 / 12 / 2019

Про це повідомляють Ґрати, посилаючись на адвоката Назіма Шейхмамбетова.

«Підзахисний в суді клопотався про домашній арешт. Ми в суді долучили правовстановлюючі документи на житло і заяву власника про те, що він не заперечує проти проживання Дениса Кашука в разі обрання йому домашнього арешту. Однак суд не дав правової оцінки доказам захисту. Крім того, на думку захисту, наявність паспорта громадянина України у підзахисного не є підставою для обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Оскільки, адмінкордон належним чином охороняється», – розповів Шейхмамбетов.

Він також додав, що його підзахисний раніше при перетині пропускного пункту не порушував порядку його проходження. У розмові з родичами Кашук розповів, що підписав усі документи, які вимагали слідчі. Близькі в’язня вважають, що це було зроблено під тиском. Дата розгляду апеляції поки не призначена.

Співробітника рекламного агентства Дениса Кашука затримали по дорозі на роботу 17 грудня співробітники ФСБ. Окупанти підозрюють його в незаконному виготовленні та зберіганні вибухових речовин і боєприпасів (частини 2 статті 222 і 222.1 Кримінального кодексу РФ). 20 грудня так званий Київський районний суд окупованого Криму обрав йому запобіжний захід у вигляді арешту до 18 лютого 2020 року.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини