Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Адвокати готують апеляцію на рішення «суду» про заборону Меджлісу

26 / 04 / 2016

Заступник голови Меджлісу Наріман Джелялов заявив, що члени Меджлісу найближчим часом будуть подавати апеляцію.

«Апеляцію ми зможемо готувати тільки після того, як отримаємо на руки повний текст рішення суду [про заборону Меджлісу]. Нам сказали, що це буде не раніше 29 квітня, а за фактом, швидше за все, 4 травня. Тоді ми вже зможемо отримати і офіційний протокол, і повністю з підписами та печатками текст рішення», — пояснив він у коментарі QirimInfo.

За словами Джелялова, сторона захисту налаштована рішуче, і готова дійти до міжнародних судових інстанцій у розгляді даної справи.

«Команда адвокатів, яка нам весь цей час допомагала, готуватиме апеляційну скаргу. Ми хочемо використовувати всі правові процедури для того, щоб дійти до Європейського суду», — повідомив він.

Нагадаємо, сьогодні, 26 квітня, «Верховний суд Криму» визнав Меджліс екстремістською організацією і заборонив його діяльність на території окупованого Криму.

«Визнати громадське об’єднання «Меджліс кримськотатарського народу» екстремістською організацією і заборонити його діяльність на території РФ», — йдеться у рішенні колегії суддів на чолі з Наталією Терент’євою.

Російський прокурор Криму Наталія Поклонська назвала рішення обгрунтованим. На її думку, воно «направлене на забезпечення стабільності, миру та порядку в Російській Федерації».

Раніше у коментарі QirimInfo Наріман Джелялов заявляв, що протягом усього судового процесу «прокуратура» апелювала до діяльності та заяв голови Меджлісу Рефата Чубарова, лідера кримських татар Мустафи Джемілєва, а також організатора громадянської блокади Криму Ленура Іслямова. Крім того, обвинувачувальна сторона наполягала на забороні Меджлісу як громадської організації, якою той не є.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини