Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Адвокат: визнання Росією українського громадянства Сенцова і Кольченко — добрий знак

24 / 03 / 2016

Адвокат Світлана Сидоркіна заявила, що визнання українського громадянства її підзахисного Олександра Кольченко, а також Олега Сенцова є хорошим знаком в розгляді питання про їх екстрадицію в Україну, передає Укрінформ.

«Думаю, доповідь Памфилової (російський омбудсмен – ред.) узгоджений з владою. Тому посилання в доповіді ППЧ на українське громадянство Кольченка і Сенцова сприймаю як знак позиції влади з цього питання. Дуже сподіваюся, що це хороший знак для нас, і вони повернуться в Україну», – сказала Сидоркина.

За її словами, раніше українське громадянство Кольченка і Сенцова офіційно не визнавали «ні слідство, ні цивільні суди, ні прокуратура».

На даний момент зазначена заява ППЧ РФ — це перша офіційна позиція російської структури з цього приводу. Сидоркина згадала, що адвокати Сенцова і Кольченка відправили документи по їх екстрадиції до Мін’юсту України, звідки отримали офіційну відповідь, що всі документи передані до Мін’юсту РФ.

Нагадаємо, вчора Уповноважений з прав людини в Росії Елла Памфілова в своїй доповіді повідомила про визнання кримчан Олега Сенцова і Олександра Кольченка громадянами України.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини