Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Адвокат Сулейманова пояснив, чому суд не продовжив арешт його підзахисному

25 / 01 / 2017

Сьогодні, 25 січня, Київський районний суд Сімферополя не задовольнив клопотання ФСБ про продовження терміну утримання під вартою фігуранту справи «кримських диверсантів» Редвану Сулейманову. Своє рішення суддя Денис Діденко аргументував тим, що співробітники ФСБ переплутали підсудність і відправили клопотання про продовження арешту Сулейманову не в Верховний суд, а в районний. Про це в коментарі QirimInfo розповів адвокат Еміль Курбедінов.

«Суддя дійсно вважає, що порушена підсудність, і тому клопотання не підлягає задоволенню. Співробітники ФСБ будуть оскаржувати цю постанову і пролобіюють, щоб її швидко скасували. ФСБ потрібно це продовження, або 30-го числа їм доведеться його [Сулейманова] відпускати. У слідчого є три дні для того, щоб оскаржити цю постанову», – пояснив Курбедінов.

Раніше адвокат повідомив, що термін утримання під вартою у Сулейманова закінчується 30 січня. Нагадаємо, Сулейманов був затриманий в аеропорту Сімферополя 30 липня 2016 року. Його звинувачують у співучасті в неправдивому повідомленні про теракт за частиною 2 статті 207 КК РФ, яка передбачає до п’яти років позбавлення волі.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини