Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Адвокат Штиблікова: затриманих можуть вивезти до Москви

15 / 11 / 2016

Російський адвокат Олександр Попков, який захищає фігуранта справи “диверсантів” Дмитро Штиблікова, повідомив що заарештованих в Севастополі можуть перевезти в Москву. Про це йому сказали співробітники СІЗО Сімферополя.

“Я сьогодні з ранку був в СІЗО Сімферополя, але Дмитра там немає. Мені з невдоволенням заявили, що його там і не буде, їх відразу повезуть в Москву, і в СІЗО вони не потраплять”, — сказав Попков у коментарі QirimInfo.

За його словами, затримані можуть утримуватися в Бахчисарайському ізоляторі тимчасового утримання, але співробітники ізолятора також це заперечують.

“Я ходжу сюди щодня і намагаюся зустрітися зі своїм підзахисним, але його тут немає. І мені сказали, що його сюди не привезуть за рішенням суду вони повинні перебувати в СІЗО Сімферополя. Але їх ховають швидше за все, в Бахчисарайському ІТТ. А коли приїжджаєш туди, там кажуть що їх немає”, — пояснив Попков.

Також за словами адвоката іншого затриманого, Володимира Дудки, Оксани Железняк, офіційної інформації про переведення адвокатам не надходило.

“Офіційно цю інформацію ніхто не повідомляв. Вони (співробітники СІЗО, – прим. Ред.) Сказали, що цих людей тут немає і не буде. А в ізоляторі тимчасового тримання вони можуть перебувати не більше 10 діб, і ймовірність того що вони в СІЗО Сімфорополя теж дуже маленька, тому звідси припущення, що вони в СІЗО Лефортово”, — додала адвокат.

Нагадаємо, раніше в Москву в СІЗО Лефортово були вивезені інші фігуранти “справи диверсантів” — Євген Панов та Андрій Захтей. “Слідство” при цьому залишилося в окупованому Криму.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини