Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Адвокат: психіатрична експертиза завдасть шкоди здоров'ю Ільмі Умерова

9 / 08 / 2016

Судово-психіатрична експертиза завдасть шкоди здоров’ю заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова, повідомляють Крим.Реаліі з посиланням на адвоката Марка Фейгіна.

«У нього маса захворювань, з серцем пов’язаних і так далі. Тобто, крім інших речей, які ми відносимо до суто каральної медицини, йому проводять масу таких процесуальних дій, які позначаються дуже серйозно на його здоров’ї. І у сторони захисту є обгрунтоване небажання брати участь в подібного роду екзекуції», — повідомив Фейгін про проблеми зі здоров’ям свого підзахисного.

Захист Умерова буде спростовувати обгрунтованість клопотання слідства ФСБ про призначення судово-психіатричної експертизи. Якщо суд задовольнить вимогу звинувачення, то Ільмі Умерова доставлять в медустанову примусово.

«Його доставлять, і з ним буде розмовляти фахівець. Але він може відмовитися з ним розмовляти. Раз ви примусово намагаєтеся змусити людину проходити цю принизливу процедуру, то і ставлення до неї буде таким. Це все, що вони можуть домогтися від Ільмі Умерова та його захисту», — додав Фейгін.

Судове засідання про призначення судово-психіатричної експертизи щодо Ільмі Умерова призначено на 11 серпня в російському Київському районному суді Сімферополя.

Нагадаємо, 12 травня проти Ільмі Умерова було порушено кримінальну справу за статтею «екстремізм». З заступника голови Меджлісу також взяли підписку про невиїзд і про нерозголошення матеріалів справи.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини