Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Адвокат Полозов клопотав про зміну запобіжного заходу для Чийгоза

9 / 02 / 2017

Сьогодні, 6 лютого, Верховний суд Криму прийняв рішення залишити заступника голови Меджлісу Ахтема Чийгоза під вартою. Про це у Twitter повідомив адвокат Микола Полозов.

Захист клопотав про зміну запобіжного заходу для Чийгоза «за відсутності доказів його провини в досліджених речдоках і допитах свідків».

У суді продовжили розгляд відеозаписів із місця подій 26 лютого 2014 року.

«Серед представлених кадрів ми не бачимо ніяких дій Чийгоза, спрямованих на організацію масових заворушень», – повідомив Полозов у відеозверненні за результатами першої частини засідання суду.

Це вже 75 судове засідання у «справі Чийгоза» в Криму, додав адвокат.

Нагадаємо, на одному з попередніх судових засідань у «справі Чийгоза» в якості свідка від обвинувачення виступив так званий голова Криму Сергій Аксьонов. За словами Полозова, Аксьонов не зміг повідомити нічого конкретного про роль Ахтема Чийгоза в організації масових заворушень на мітингу 26 лютого 2014 року.

Чийгоза затримали в січні 2015 року за участь у мітингу на підтримку територіальної цілісності України перед будівлею Верховної Ради Криму 26 лютого 2014 року. Тоді мітингувальникам протистояли проросійські активісти, в тому числі, з партії «Русское единство».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини