Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Адвокат Микола Полозов розповів про стан здоров'я Ільмі Умерова

22 / 08 / 2016

Адвокат Микола Полозов зустрівся з заступником голови Меджлісу Ільмі Умеровим, який на даний момент утримується в республіканській психіатричній клініці в Сімферополі. Про це адвокат написав на своїй сторінці в Facebook.

«Стан здоров’я Ільмі-аг’а <...> залишається важким. Головна проблема – це хвороба серця, гіпертонічна хвороба. Постійно скаче тиск. Вчора він втратив свідомість. Умови для стаціонарного спостереження за його захворюваннями відсутні», – написав він.

За словами Полозова, співробітники психіатричного стаціонару «намагаються створити в умовах клініки для Ільмі Умерова хоча б мінімально людські умови».

«Проте вони теж елемент репресивної машини російської влади в Криму, як і молоденький слідчий ФСБ на прізвище Скрипка, який «розслідує» «кримінальну справу» проти Умерова, а по суті виконує злочинний наказ керівництва», – пояснив адвокат.

Полозов також закликав максимально привертати увагу ЗМІ і державних органів до цієї ситуації.

«Нещодавно приходив слідчий ФСБ висловлював позицію Умерову і його рідним: мовляв навіщо крик, шум, проведемо експертизу і все буде добре. Мабуть, це позиція ФСБ. Значить, треба робити рівно навпаки, піднімати більше шуму, залучати на захист Ільмі Умерова від незаконного кримінального переслідування більше людей, як в Україні, так і в цивілізованому світі», – сказав адвокат.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини