Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Адвокат Костенка направив четверту за рахунком касаційну скаргу

28 / 10 / 2016

Захист політв’язня Олександра Костенка подав четверту касаційну скаргу у його справі. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив адвокат Костенка Дмитро Сотников.

«Першу касаційну скаргу Верховний суд Республіки Крим розглядати відмовився. Другу касаційну скаргу Верховний Суд Російської Федерації зобов’язав розглянути Верховний суд Республіки Крим – у результаті термін позбавлення волі був знижений на п’ять місяців з 3 років 11 місяців на 3 роки 6 місяців. Третю касаційну скаргу Верховний Суд Російської Федерації розглядати відмовився. Сьогодні була направлена четверта касаційна скарга на ім’я голови Верховного Суду Російської Федерації В. М. Лебедєва у порядку ч. 3 ст. 401.8 КПК Російської Федерації», – повідомив Сотников.

Олександру Костенку в Криму присудили чотири роки і два місяці тюремного ув’язнення. За версією російського слідства, 18 лютого 2014 року в ході «масових заворушень» у Києві Костенко заподіяв тілесні ушкодження співробітнику кримського спецпідрозділу «Беркут». Костенко не визнав своєї провини.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини