Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Адвокат Едем Семедляев оскаржив рішення Київського суду про арешт 11 кримських татар

27 / 02 / 2017

Сьогодні, 27 лютого, У Верховному суді Криму адвокат Едем Семедляєв подав апеляційну скаргу на постанову Київського районного суду про арешт Марлена Мустафаєва і ще десятьох кримськотатарських активістів. Про це адвокат розповів в коментарі QirimInfo.
«На позитивний результат [скасування рішення Київського суду] ми не розраховуємо звичайно, скаргу подаємо лише для того щоб пройти апеляцію і подати скаргу до ЄСПЛ», – пояснив Семедляєв.
Нагадаємо, вранці 21 лютого в сімферопольському мікрорайоні Кам’янка російські силовики провели обшук в будинку Марлена Мустафаєва. У той же день суд визнав його винним в порушенні частини 1 статті 20.3 КоАП РФ і присудив 11 діб адміністративного арешту. Причиною арешту Марлена Мустафаєва став пост у соціальній мережі «ВКонтакте», зроблений ним в липні 2014 року.
Тоді ж були затримані ще десять чоловік, які стали свідками затримання Мустафаєва. Їх визнали винними в порушенні статті 20.2 КоАП РФ [несанкціонований масовий захід] і заарештували на 5 діб.
Вчора, 26 лютого, всіх активістів звільнили з-під арешту. Кілька днів поспіль рідні активістів не знали де їх утримують. Пізніше з’ясувалося, що затримані відбували адмін арешт у відділі поліції Сімферополя навпроти Верховного суду Криму.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини