Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Адвокат Джеміля Гафарова не отримує інформацію про умови його утримання в СІЗО з січня

18 / 06 / 2020

Про це Яхін написав в Telegram. 

«В порушення закону відомості не надано до теперішнього часу. Прокурору Залізничного району Сімферополя було направлено заяву про притягнення до адміністративної відповідальності керівника МЧ-3 МСЧ-91 Управління федеральної служби виконання покарань за фактом відмови в наданні відомостей адвокату. Прокурор, на якого законом покладено порушення справ по даній категорії, самоусунувся від виконання свого прямого обов’язку і без розгляду по суті перенаправив заяву адвоката про правопорушення в інший некомпетентний орган», — повідомив адвокат.

Як ми повідомляли раніше, співробітники сімферопольського СІЗО відмовилися прийняти передачу для Джеміля Гафарова, здоров’я якого знаходиться в критичному стані.

Нагадаємо, 27 березня 2019 року в Криму пройшли масові обшуки в будинках кримських татар, після яких 23 затриманим (середовищі яких був і Джеміль Гафаров) було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Окупанти звинуватили Джеміля Гафарова за ч. 2 ст. 205.5 ( «Участь в діяльності терористичної організації»), ст. 278 КК РФ ( «Підготовка до насильницького захоплення влади організованою групою за попередньою змовою»).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини