Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Адвокат Джеміль Темішев оскаржить дії силовиків під час обшуку в будинку Курбедінова

27 / 01 / 2017

Адвокат Джеміль Темішев планує оскаржити дії силовиків під час обшуку в будинку адвоката Еміля Курбедінова. Про це Темішев розповів в коментарі QirimInfo.

«Коли я прибув на місце проведення обшуку, я наполегливо і голосно просив пустити мене в квартиру. Було чоловік 15-20 свідків, які це чули і бачили. Незважаючи на це мене не пускали в будинок протягом мінімум півгодини. Дії правоохоронців в найближчі дні ми будемо оскаржувати», – розповів Темішев.

За словами адвоката, в ході обшуку було вилучено два ноутбуки та два магнітика з арабськими написами. «Сам обшук тривав не довго: 15-20 хвилин. Ніяких предметів або матеріалів, заборонених до обігу, в ході обшуку, силовики не виявили», – уточнив Темішев.

«Під час самого обшуку один з силовиків, особистість якого ми намагаємося встановити, допускав образи на адресу жінок на національному ґрунті. Ми будемо вимагати, щоб особу цієї людини встановили і притягли до відповідальності. Його дії ми теж будемо оскаржувати», – розповів адвокат.

Темішев також розповів, що обшук проводився на підставі постанови судді Київського районного суду Сімферополя Віктора Можелянского.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини