Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Абітурієнти з Криму можуть вже реєструватися для участі в ЗНО

3 / 02 / 2016

З 1 лютого абітурієнти з Криму зможуть зереєструватися для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО) у Херсонському регіональному центрі оцінювання якості освіти. Про це повідомляє прес-служба представництва Президента України в Криму.  

«У випадку неможливості з якихось причин зареєструватися он–лайн для участі в ЗНО  мешканці Криму мають звернутися особисто до Центру», — йдеться у повідомленні.

Окрім того, якщо абітурієнти з окупованого Криму не встигли з якихось причин пройти основну сесію ЗНО, для них передбачили проведення додаткової сесії, яка триватиме з 14 червня по 4 липня.

Також на сайті розміщена покрокова інструкція для абітурієнтів, які вирішили здобувати освіту у вишах України.

– обрати школу на материковій частині України для дистанційного навчання і здобуття освіти за екстернатною формою навчання;

– написати заяву на ім’я директора обраної школи;

– зареєструватися для участі в ЗНО;

– скласти ДПА;

– пройти ЗНО;

– подати документи про вступ до ВНЗ.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини