Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

8 років адміністративного нагляду: додаткове незаконне покарання для політв'язня Ваітова – адвокат

22 / 01 / 2020

 

«8 років адміністративного нагляду обмежує свободу особи. Ми вважаємо, що це незаконно і є додатковим покаранням за один і той злочин», – повідомив QirimInfo адвокат Едем Семедляев.

Нагадаємо, що у відношенні Рустема Ваітова винесено рішення суду РФ про адміністративний нагляд:

«Їм (Рустему Ваітову та Юрію (Нурі) Примову – ред.) Встановили 8 років адміністративного нагляду, тобто по прибуттю додому вони не можуть нікуди виїжджати без дозволу, вони не можуть залишати місце прописки без дозволу, вони повинні відзначатися в відповідних органах 2 рази на місяць», – повідомив адвокат Еміль Курбедінов.

Рустема Ваітова було незаконно засуджено до п’яти років позбавлення волі. Під арештом – з 23 січня 2015 року.

Окрім Рустема Ваітова у 2015 році окупантами було також затримано Нурі Примова, Ферата Сейфуллаева та  Руслана Зейтуллаєва, яких, в медіа, умовно об’єднали в Севастопольську групу «справи Хізб ут-Тахрір».

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини