Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

8 організацій долучаться до проєкту підтримки ініціатив КримSOS

9 / 06 / 2022

8 нових громадських організацій вже зареєструвались на проєкт підтримки ініціатив КримSOS. Про це повідомив Голова правління КримSOS Денис Савченко. 

“КримSOS розширює мережу партнерських громадських організацій та ініціативних груп, що опікуються питаннями допомоги вимушеним переселенцям. Зараз люди потребують підтримки та інформації, щоб подолати складні виклики”, –  розповідає Голова правління КримSOS Денис Савченко. 

Проєкт діє у 14 регіонах України. Наразі заявки надійшли від організацій, що працюють у 8 областях: Київській, Кіровоградській, Чернівецькій, Хмельницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Івано-Франківській та Закарпатській.

Нагадуємо, що у травні в КримSOS оголосили про розширення співпраці з ініціативами та громадами у 14 областях України. Для того, щоб долучитись до проєкту, необхідно заповнити форму за посиланням

З 2015 року КримSOS є виконавчим партнером Управління Верховного Комісара з питань біженців Організації Об’єднаних Націй та реалізує проєкт “Посилення спільнот ВПО в центральних та західних областях України”. Зараз КримSOS співпрацює з 75 громадськими організаціями внутрішньо переміщених осіб (ВПО). 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини