Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

48 організацій з 14 регіонів подали заявки до проєкту КримSOS

18 / 07 / 2022

48 громадських організацій з 14 регіонів подали заявки до проєкту підтримки ініціатив КримSOS. Про це повідомив Голова правління КримSOS Денис Савченко.  

«До проєкту КримSOS планують долучитись 48 громадських організацій з 14 областей України. Це як новостворені ініціативні групи, так і громадські організації з певним досвідом надання підтримки вимушеним переселенцям», – сказав Голова правління КримSOS Денис Савченко.  

Серед напрямів роботи громадських організацій-заявників – гуманітарна, юридична та психологічна допомога, соціальна адаптація та інтеграція вимушених переселенців. 

«Обраним організаціям будемо надавати менторську та ресурсну підтримку, проводити навчальні заходи та зустрічі по обміну досвідом», – додав Денис Савченко.

Наразі у проєкті  “Посилення спільнот ВПО в центральних та західних областях України” від УВКБ ООН задіяні 75 громадських організацій та ініціативних груп. До кінця 2022 року до проєкту можуть долучитись організації внутрішньо переміщених осіб. Для цього потрібно заповнити онлайн-форму.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини