Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

305 родин отримали гуманітарну допомогу від КримSOS у жовтні

11 / 12 / 2015

КримSOS  надає гуманітарну допомогу безпосередньо у трьох містах України — Києві, Херсоні та Львові. На додаток, ми надсилаємо посилки з допомогою у різні регіони України, у тому числі й окремі міста в Донецькій та Луганській областях.

У цілому упродовж жовтня 2015 року гуманітарну допомогу отримали 305 родин, котрі переїхали зі східних областей України та Криму. Зокрема, у Києві КримSOS надав допомогу 97 родинам, у Львові — 132 родинам, а у Херсоні — 76 родинам.

Також протягом жовтня були відправлені посилки в 11 міст (відмічені на мапі нижче): м. Конотоп (Сумська область), м. Кривий Ріг (Дніпропетровська область), м. Івано-Франківськ, м. Корець (Рівненська область), м. Старобільськ (Луганська область), м. Димитров (Донецька область), м. Бердянськ (Запорізька область), м. Запоріжжя, м. Одеса, м. Слов’янськ (Донецька область), м. Каланчак (Херсонська область).

Допомога розповсюджувалась також безпосередньо зі складу КримSOS у Києві. Нагадуємо, що для отримання одягу чи взуття на складі попередня реєстрація не потрібна.

 

Чим допомогли

У жовтні нам вдалось допомогти постільною білизною, дитячим харчуванням, засобами дитячої гігієни (підгузки, серветки, присипки, креми тощо), посудом тощо. Більше того людям з особливими потребами були надані допоміжні засоби для пересування: візочки, милиці, спеціальні сидіння.

Подяки

За надану допомогу хочемо щиро подякувати організаціям Cargill, Словакія-СОС в обличчі Анни Швачки (м. Братислава, Словакія), благодійному фонду  «Хасене» і зокрема Намі Онур (м. Дортмунд, Німеччина), благодійній організації «Вюмме» (м. Роттернбург, Німеччина), фундації «Українці в Нідерландах» в обличчі Вірі Зваан (м. Роттердам, Нідерланди), а також пану Маркусу Ленку із Представництва австрійских авіаліній.

Також наша величезна дяка співробітникам Херсонської обласної інфекційної лікарні ім. Г. І. Горбачевського за активний збір і передачу гуманітарної допомоги для переселенців. Окреме спасибі Волтеру Рабке та Келлі Педетт зі штату Вірджинія (США) за подарунки для 50 дітей-учасників конкурсу малюнків. Волтер і Келлі передали набори для творчості.

Наостанок дякуємо пані Марії зі Львова, а також усім небайдужим українцям, хто так чи інакше простягає руку допомоги тим, хто її потребує.

 

Нагальні потреби

Через настання холодів загострилась потреба в теплих речах як для дітей, так і для дорослих. Тому КримSOS продовжує активно збирати теплі речі. Будемо вдячні за будь-яку допомогу. Це можуть бути одяг, взуття, шапки, шарфи, ковдри, обігрівачі тощо.

На додаток, для сімей у поганому матеріальному становищі, новоприбулих і багатодітних родин залишаються недосяжними для придбання такі речі, як дитячі засоби гігієни, побутова хімія.

 

Тетяна з Донбасу відгукується щодо отриманої допомоги:

Добрый день, команда КрымSOS! Спасибо Вам огромное за Ваши добрые дела! В настоящее время наше государство и мы, ВПЛ, существуем только благодаря таким как вы, неравнодушным людям, Волонтерам с большой буквы. От всей своей семьи выражаю Вам огромную благодарность за Вашу помощь в такое трудное для нас время. Еще раз спасибо.

Вагітна Донеччанка Ірина перебувала на лікуванні в Херсоні на 8-9 місяці із запаленням легенів.  Родичів у неї немає, чоловіка теж, в Херсоні вона абсолютно одна. У соціальних мережах була запущена інформаційна кампанія для підтримки вагітної дівчини. Волонтери міста та КримSOS допомогли з ліками для жінки, одягом для майбутньої дитини, підгузками та родовим пакетом. Таким чином за допомогою небайдужих мешканців міста вагітній було зібрано все необхідне для пологів.

Нагадуємо, щоб отримати гуманітарну допомогу в КримSOS, Вам слід заповнити форму на сайті. Соціальні працівники оброблять форму в порядку черги й передзвонять Вам. Через велику кількість заявок тривалість обробки складає в середньому від 3 місяців.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини