Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

20 099 людей зареєстрували на фінансову допомогу від УВКБ ООН

11 / 05 / 2022

Понад 20 тисяч вимушених переселенців зареєстрували на отримання фінансової допомоги від Управління Верховного комісара Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Про це повідомив Голова правління КримSOS Денис Савченко.

“Наші спеціалісти реєструють вимушених переселенців у  Львові, Вінниці та Івано-Франківську. У Тернополі  на минулому тижні почали приймати документи – за тиждень їх подали 200 людей”, – розповів Голова правління КримSOS Денис Савченко.

Вимушених переселенців, яким потрібна допомога, приймають з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 18:00. Адреси центрів: 

  • Вінниця, вул. 600-річчя, б. 15. 
  • Івано-Франківськ,вул. Військових ветеранів, 14 (головний вхід у ТДВ «МАШБУД»), вул. Довга, 20в.
  • Тернопіль: вул. Шпитальна 7 (Тернопільський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, другий поверх ), майдан Привокзальний,1 (Центральний залізничний вокзал, другий поверх, праве крило,  “Гуманітарий штаб”). 

“У Львові заявки оформлюємо дистанційно та будемо виїжджати на місця. Інформацію про вимушених переселенців нам передають з УВКБ ООН та нашої “гарячої лінії”, – пояснює Денис Савченко.

Нагадаємо, що КримSOS є партнером УВКБ ООН та працює в 4 містах із 9, де відбувається реєстрація людей на програму фінансової підтримки вимушених переселенців. 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини