Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

17 років в колонії строгого режиму та 6 років обмеження волі запросило звинувачення для політв'язня Сейтосманова

5 / 12 / 2019

 

«Прошу Сейтосманова Енвера Кязімовіча визнати винним і призначити покарання за частиною 1 статті 205.5 КК РФ у вигляді позбавлення волі строком на 17 років з відбуванням покарання в колонії суворого режиму, з обмеженням свободи строком на 1 рік і 6 місяців», – заявив прокурор Ігор Надолинский під час засідання в Південному Окружному військовому суді м. Ростов-на-Дону.

Сейтосманова звинуватили в організації осередку «Хізб ут-Тахрір». Згідно із запитом прокурора, в період обмеження свободи на 1 рік і 6 місяців (після відбуття покарання в колонії суворого режиму) на Енвера накладаються такі заборони:

«Без згоди спеціалізованого державного органу, що здійснює нагляд за відбуванням засудженим покарання у вигляді обмеження волі, не виходити з дому, квартири, іншого житла в період з 23 години до 6 години ранку. Чи не виїжджати за межі території муніципального освіти, де засуджений проживатиме після відбуття покарання, не змінювати місця проживання або перебування. З’являтися два рази в місяць в спеціалізований орган, який здійснює нагляд за відбуванням засудженим покарання у вигляді обмеження волі».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини