Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

118 громадських організацій долучилися до проєкту КримSOS з підтримки спільнот

16 / 08 / 2022

До проєкту КримSOS з підтримки спільнот долучилися 118 громадських організацій та ініціатив з різних регіонів України. Про це повідомив спеціаліст з розвитку спільнот КримSOS Юрій Даценко.

«118 громадських організацій та ініціатив, які займаються допомогою вимушеним переселенцям, долучилися до проєкту КримSOS з підтримки громад. Проєкт з розвитку спільнот не лише формує спільноту організацій, але й дозволяє краще розумітися на потребах та викликах, що виникають у вимушених переселенців», – розповів Юрій Даценко. 

49 громадських організацій, які долучилися до проєкту КримSOS, працюють в західних областях, 38 – у центральних, 31 – у північних. В межах проєкту ці ініціативи отримали доступ до програм підтримки та розвитку, які надає КримSOS.

Доєднатися можуть громадські організації та ініціативні групи, що допомагають внутрішньо переміщеним особам в одному з 14 регіонів України. Для цього потрібно заповнити онлайн-форму.  

КримSOS співпрацював з 75 громадськими організаціями в межах проєкту «Посилення спільнот ВПО в центральних та західних областях України» від Управління Верховного комісара Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини