Для звонков по Украине и миру Общие вопросы: +38 093 420 79 75 +38 097 327 70 37
Вопросы касающиеся военнопленных и гражданских заложников +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Сейран Салієв

3 / 02 / 2021

Окупанти обшукували його домівку тричі. В 2016 році його оштрафували нібито за організацію несанкціонованого мітингу (під час масових обшуків він через гучний зв’язок з мінарета в мечеті Хан Чайир сповістив про це місцеве населення). Він активно підтримував родини політв’язнів і регулярно ходив на «суди» по сфабрикованих справах проти кримських татар, а також на місця проведення обшуків. 

У січні 2017 року, після обшуку, його засудили до 12 діб адміністративного арешту за «розповсюдження екстремістських матеріалів» – на своїй сторінці у соціальній мережі Сейран запостив кілька аудіотреків з бардівськими піснями.

11 жовтня 2017 року Сейрана та ще п’ятьох кримських татар затримали за так званою другою Бахчисарайською «справою Хізб ут-Тахрір».

Сейрана примусово поміщали до психіатричної клініки задля проведення «експертизи». У лютому 2019 року до обвинувачення  «Участь в діяльності терористичної організації» (якою в РФ є «Хізб ут-Тахрір») додалася стаття про публічні заклики до тероризму – цього разу Сейрана обвинуватили за публікацію відеороликів у соціальніий мережі.

16 вересня 2020 року Сейрана Салієва засудили на 16 років суворого режиму.

Вдома на нього чекають дружина і четверо дітей.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Еще Хроники