Вопросы касающиеся военнопленных и гражданских заложников +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Порядок перетину адміністративної межі та вакцинація (станом на 29.10.2021 року)

1 / 11 / 2021

Чи працюють КПВВ, якщо Херсонська область переходить в червону зону?

КПВВ та «Каланчак» та «Чонгар» працюють у звичному режимі. Роботу КПВВ «Чаплинка» припинено.

Яким є порядок в’їзду на територію підконтрольну уряду України?

Достатньо лише паспорту громадянина України, чи закордонного паспорта.

Додатково необхідно встановити додаток «Вдома», а також пройти безкоштовний експрес тест на COVID-19 після проходження КПВВ.

Яким є графік роботи пунктів тестування і що робити, якщо я перетинаю КПВВ після їх закриття?

Пункти тестування на КПВВ працюють з 9:00 до 16:00 з перервою з 12:00 до 13:00.

Якщо ви перетинаєте адмін межу після закриття пункту тестування, то у вас є 72 години, для того, щоб дістатись місця призначення та або зробити ПЛР тест чи тест на антиген власним коштом, або пройти 10-денну самоізоляцію.

Хто може не проходити самоізоляцію та не встановлювати «Вдома»?

  • діти до 18 років;
  • громадяни України, які бажають вакцинуватись від COVID-19 за наявності відповідного запрошення;
  • громадяни України які мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, або одужання особи від зазначеної хвороби;
  • учасники ЗНО;
  • абітурієнти й ті, хто планує вступити на курси з підготовки до вступу в університети;
  • студенти;
  • один з батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників, інших законних представників чи інших осіб, уповноважених одним із батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або інших законних представників, які супроводжують зазначених осіб (що навчаються або поступають до навчальних закладів.

Де можна вакцинуватись?

Громадяни України, які проживають на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя можуть вакцинуватися проти COVID-19 у будь-якому з пунктів щеплення та центрів масової вакцинації на підконтрольній Уряду території України.

Як отримати запрошення на вакцинацію?

Записатись на вакцинацію мешканці Криму можуть за телефоном 0800602019, або в чаті на сайті МОЗ. Список пунктів вакцинації за записом зі вказанням відстані від КПВВ: https://bit.ly/31id5OJ. Під час запису телефоном  необхідно повідомити, з якого ви населеного пункту (уточнивши, що наразі він є тимчасово окупованим), вказати ваші дані та обрати пункт щеплення чи центр вакцинації. Оператор здійснить запис на вакцинацію та надішле вам СМС-повідомлення з унікальним ідентифікатором, якщо у вас є український номер телефону, або листа на електронну пошту в разі його відсутності. Детальніше можна ознайомитись з процедурою за посиланням: https://bit.ly/3CyVWhu.

Як пересуватись територією України?

З 21 жовтня здійснення перевезень пасажирів (крім осіб, які не досягли 18 років) залізничним та автомобільним транспортом у міжобласному та міжнародному сполученнях (крім перевезень легковими автомобілями з кількістю пасажирів, включаючи водія, до п’яти осіб без урахування осіб віком до 14 років або більшою кількістю пасажирів за умови, що вони є членами однієї сім’ї) можливо за умови наявності:

  • негативного результату ПЦР тестування на COVID-19;
  • негативного результату експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до дня поїздки;
  • документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації;
  • документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини;
  • міжнародного, внутрішнього сертифіката чи іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях,
  • інформація про одужання особи від хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія.

Поділитись

Вибір редакції

Еще Статьи