Тендер на розробку брендбуку ГО «КРИМСОС» 

11 / 10 / 2023

Метою тендеру є відбір дизайнера/ки для розробки фірмового стилю і брендбуку ГО «КРИМСОС». До участі в тендері допускаються юридичні особи або ФОП, які, відповідно до своїх установчих та реєстраційних документів, здійснюють відповідні види діяльності. 

Метою тендеру є відбір професійного дизайнера/ки для співпраці, яка включатиме: 

Розробку фірмового стилю та цілісного брендбуку (корпоративного посібника з візуалізації) ГО «КРИМСОС», куди, окрім усього, мають входити: шрифти, оформлення елементів соціальних мереж (Фейсбук, Х, Інстаграм, YouTube), картинки з фото та цитатами спікера для соцмереж, та шаблони обкладинок для наших публікацій на сайті, шаблони наших майбутніх досліджень (приклади минулих досліджень). 

Основні вимоги до організаційного стилю ГО «КРИМСОС»: 

 • стиль має свідчити про професійність організації; 
 • впізнаваність; 
 • легкість сприйняття; 
 • не повторювати стиль інших організацій громадянського суспільства. 

До участі в тендері допускаються юридичні особи або ФОП, які, відповідно до своїх установчих та реєстраційних документів, здійснюють відповідні види діяльності. 

Ми шукаємо не лише талановитих дизайнерів/ок, а й відповідальних, які зможуть дотриматися всіх домовленостей, супроводжувати ідею не лише на початку роботи, але й під час тестування оновленого стилю (супровід після реалізації становить 2,5 місяці, проте, за згодою сторін, термін може бути змінено). 

Вимоги до виконавців 
 

Перелік документів, які необхідно подати для участі в тендері: 

 • Резюме та портфоліо; 
 • Копії реєстраційних документів. Якщо постачальник ФОП, потрібно витяг із ЄДРПОУ та витяг із реєстру платників податків (з ДФС). 
 • цінова пропозиція; 
 • ТЗ: зробити постер (А3) у стилі, який ви пропонуєте, для анонсу заходу https://krymsos.com/za-perekopom-ye-zemlya-krymsos-provede-obgovorennya-knygy-spilno-z-avtorkoyu/ 

Тендерні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, розглянуті не будуть. 

Критерії відбору: 

 1. Надано всі документи та відомості вказані в пункті «Перелік документів, які необхідно подати для участі в тендері». 
 1. Досвід розробок фірмового стилю для інших клієнтів (кількість розроблених фірмових стилів). 
 1. Оцінка членами комісії ТЗ (постер А3). 
 1. Бути зареєстрованим та верифікованим надавачем послуг на порталі донора цього проєкту, або ж мати готовність зареєструватися на порталі в разі обрання вас як постачальника такої послуги. 

Термін надання послуг: 1 місяць із дня підписання угоди для розробки брендбуку та 2,5 місяці супроводу в період тестування. 

Останній термін подання тендерних пропозицій — 20 жовтня 2023 року. 

Тендерні пропозиції з усіма документами просимо надсилати в електронній формі на tender@krymsos.com, зазначивши в темі листа «Брендбук_Тендер». 

У разі додаткових запитань, будь ласка, звертайтеся до Марії на вищезгадану пошту tender@krymsos.com

Послуга замовляється за фінансової підтримки ІСАР Єднання, програмою «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства» 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Procurement