ГО КРИМСОС оголошує тендер на закупівлю оргтехніки та електроніки

6 / 09 / 2023

ГО «КРИМСОС», в рамках реалізації проекту «Посилення спільнот ВПО в  західних та центральних  областях України» згідно партнерської Угоди з УВКБ ООН № UKR01/2023/0000000308/001, 2023 р., запрошує постачальників прийняти участь у тендері на закупівлю оргтехніки і електроніки.  

Повний перелік та характеристики продукції, що закуповується наведені у Додатках А та В  Форма Фінансової та Технічної  пропозиції до закупівлі.  

Ми були б вдячні за отримання Вашої пропозиції на адресу електронної пошти tender@krymsos.com  не пізніше  18:00  21.09.2023р. з обов’язковим вказанням у темі листа «ITB 09/23KrymSOS».  

Пропозиції надіслані пізніше зазначеного терміну до розгляду не прийматимуться.  

Вся необхідна інформація щодо закупівлі міститься у тендерній документації за посиланням:  ITB 09/23KrymSOS Оргтехніка та електроніка 

Просимо уважно ознайомитися з тендерною документацією та в разі Вашої зацікавленості, подавати пропозиції згідно з усіма вимогами конкурсу.  

До участі у тендері будуть допущені лише пропозиції, які повністю відповідають умовам конкурсу.  

Учасники тендеру погоджуються з тим, що Замовник не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення конкурсу без спеціальної вимоги Учасника, викладеної в письмовій формі та належним чином надісланої Замовнику. Якщо учасник тендеру протягом місяця від дня оголошення його результатів не пред’явив вимогу про повернення йому надісланих на тендер матеріалів та документів, вважається, що Замовник має право володіння ними.  

Замовник не несе відповідальності за роботу операторів зв’язку, якщо з якихось причин пропозиція не потрапила в строк, зазначений умовами конкурсу; за неможливість контакту з учасником тендеру, якщо будь-яка інформація про учасника тендеру повідомлена неправильно. Учасник несе особисту відповідальність за достовірність наданої ним інформації.  

Участю у тендері учасник безумовно погоджується з усіма умовами тендеру та бере на себе обов’язок їх належно виконувати.  

У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов тендеру,  та/або питань, не врегульованих умовами тендеру, остаточне рішення приймається Замовником. Рішення Замовника  є остаточним та оскарженню не підлягає.  

Результати тендеру будуть оприлюднені шляхом оповіщення Учасників по електронній пошті.  

Чекаємо на Ваші пропозиції!  

Поділитись

Вибір редакції

Ще Procurement