Вопросы касающиеся военнопленных и гражданских заложников +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

В Киеве дети побродили патриотическим лабиринтом

17 / 11 / 2016

Кожен  зміг взяти участь у пізнавальному квесті кукурудзяним лабіринтом. Отримавши від робітників агропарку карту з завданнями та кросвордом, потрібно було пройти всі позначені точки та знайти вихід.  Звичайно, азартна атмосфера захопила більш дорослих дітей. Малеча надала перевагу іншим розвагам: батутам, мотузковому та солом’яному лабіринту.

Декілька відгуків від учасників:

«Сподобались батути. Моя Зоряна, дивлячись на інших дітей, навчилась правильно стрибати. Дуже добре те, що велика територія, без машин чи іншого транспорту. Я була спокійна за малечу, яка босоніж гуляла по полю. Лабіринт більш цікавий для дітей років 10, ми по ньому майже не ходили. Та був досить обмежений вибір їжі у фуд-зоні», – відзначає Світлана Яцук з Донецька.

«При вході нам дали листочок з завданнями квесту. Через те, що у нас меншій всього 4 рочки, вирішили не проходити всі точки. Проте старшенька дуже хотіла самостійно знайти відповіді на всі завдання. Взагалі, все сподобалось. Зокрема, всі композиції з соломи та гамаки. Проте була трохи спекотна погода та не вистачало місць в тіні», –  розповіла Олена Євич, переселенка зі східної України.

«Сподобався лабіринт. Я довідався багато нового з питань квесту. Дуже прикольна ідея з кукурудзою. Ще раз хотів би піти», – поділився враженнями 12-річний Олексій.

«Дітям сподобалось, а батьки заморились. Було цікаво. Донечці сподобалось лежати на сіні та в гамаках. Мені – спілкуватись з батьками, з якими я познайомилась в агропарку», – зробила висновок волонтер КримSOS Ірина Титоренко з Донецьку.

Висловлюємо вдячність адміністрації агропарку «Кукулабія»  за співпрацю та надану можливість. Також щиро дякуємо волонтерці КримSOS Ірині, за її роботу та створену позитивну атмосферу під час заходу.

Для оперативного інформування про можливості для дітей і дорослих радимо підписатися на e-mail розсилку новин (на сайті КримSOS справа в розділі «Переселенці»), також стежте за анонсами в групі  Усі заходи_ # КримSOS.

Якщо у Вас є питання, пропозиції або бажання допомогти, телефонуйте на «гарячу лінію» КримSOS за телефоном (044) 364-37-28.

 

Агропарк «Кукулабія» — це лабіринт протяжністю 6 км 217 м., вирізаний просто неба у величезному кукурудзяному полі площею 40 000 м². Від цього лабіринту і пішла назва парку — «Кукулабія» (кукурудза + лабіринт). До речі, це найбільший лабіринт в Україні, зафіксований Національним реєстром рекордів України. Лабіринт має вигляд Великого Герба України з надписом «Єдина Країна!».

 

Поділитись

Вибір редакції

Еще Новости