Вопросы касающиеся военнопленных и гражданских заложников +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Шукаємо тренера (-ів) з стратегічного розвитку для спільнот ВПО

5 / 05 / 2018

 

Організатори: ГО КРИМСОС, УВКБ ООН
Місто: Київ
Дата: 21-22 травня, з 10:00 до 17:00 
 
Опис програми
Даний тренінг є частиною навчального курсу для активістів, які займаються допомогою ВПО. Навчання проводиться на різноманітні теми, які допомагатимуть активістам у їх волонтерській діяльності.
 
Цільова аудиторія – активісти з різних регіонів України, які втілюють суспільно корисні локальні та міжрегіональні проекти. Діяльність таких ініціатив є дуже різною — від безкоштовних курсів англійської мови — до надання юридичної допомоги, адвокації питань житла, створення робоклубів для дітей, соціальних гардеробів, курсів кримськотатарської мови тощо.  
 
Основна мета тренінгу по стратегічному розвитку — дати знання для спільнот ВПО з питань стратегічного розвитку для їх проектів та організацій; дати знання з допомогою яких спільноти окреслять для себе основні пріорітети розвитку.  
 
Завдання для тренерів:
1.Тренери (або тренер), які зможуть провести тренінг в Києві з 10:00 до 17:00
2.Підготувати матеріали для тренінгу
 
Тренер повинен відповідати наступним критеріям:
  • Відмінно знатися на питаннях стратегічного розвитку
  • Мати відмінні навички спілкування та презентації
  • Мати практичний досвід у проведенні аналогічних тренінгів
  • Вільно володіти українською або російською мовою 
Оплата
Реалізація тренінгів буде оплачена. Оплата здійснюватиметься по безготівковому розрахунку на ФОП (тільки ФОП тренера і якщо є відповідні кведи та ФОП 3-ї групи) тренера або організації, до якої він/вона належить, або по договору ЦПХ. Проживання та харчування на час проведення тренінгу надається за тими ж умовами, що й учасникам навчання та організаторам.
 
Для подачі своєї кандидатури, надішліть своє резюме, програму заходу та цінову пропозицію на пошту community@krymsos.com. Заявки приймаються до 9 травня, 23:59.
 
За додатковою інформацією або в разі виникнення технічних проблем з заповненням форми, звертайтесь на пошту community@krymsos.com.

 

Поділитись

Вибір редакції

Еще Новости