Вопросы касающиеся военнопленных и гражданских заложников +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Киевская биеннале запускает творческий проект для детей-переселенцев

4 / 09 / 2015

Діти й підлітки разом зі своїми сім’ями запрошуються до участі в проекті “Музика для всіх” — хорі під керівництвом музиканта Абазара Хамід. що проходитиме з 5 по 11 вересня 2015 року у Київському палаці дітей та юнацтва. Проект організовує київська бієнале 2015 «Київська школа» в рамках програми «Школи переміщених осіб».

Хор Київської Надії є частиною хору «Музика для всіх», який Абазар заснував у Каїрі, а згодом в Осло та Харстаді (Норвегія). Абазар Хамід — мігрант, котрий був змушений покинути Судан, звідки він родом, брав участь у революційних подіях на площі Тахрір у Єгипті, зараз є резидентом Міжнародної мережі міст притулку ICORN у Норвегії.

До участі в хорі запрошуються насамперед діти й підлітки разом зі своїми сім’ями. Перевага надаватиметься біженцям та вимушеним переселенцям.

Заявки приймаються на адресу skolaVPO@gmail.com, участь безкоштовна, для зручності комунікації просимо заповнити коротку форму.

Вхід вільний
Контакт: +38 096 492 96 00 (Наталія Нешевець), theschoolofkyiv.org, perpetualmobile.org, vcrc.org.ua

«Школа переміщених осіб» проходить в рамках Київської бієнале 2015 «Київська школа» і покликана продемонструвати новаторські способи роботи із біженцями та переселенцями у соціальній та художній сферах.

Співкуратори школи: Центр візуальної культури (Київ) та Perpetuum Mobile (Хельсінкі – Берлін)

 

Поділитись

Вибір редакції

Еще Новости