Вопросы касающиеся военнопленных и гражданских заложников +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

ГО «КримSOS» запрошує постачальників узяти участь у тендері на закупівлю послуг тренера для проведення сесій зі стратегічного планування

24 / 01 / 2024

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ В ТЕНДЕРІ: № RFQ — 2024-5  НА ЗАКУПІВЛЮ ПОСЛУГ ТРЕНЕРА ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ СЕСІЙ ЗІ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУВАННЯ ДЛЯ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ 

ДАТА І ЧАС ЗАКРИТТЯ: 01 лютого 2024 – 23:59 за київським часом 

ГО “КРИМСОС” пропонує потенційним постачальникам надати тендерну пропозицію на закупівлю послуг тренера для проведення сесій зі стратегічного планування для ГО для потреб  ГО “КРИМСОС” на виконання партнерської Угоди з УВКБ ООН № 21141Y24M160840. Потреба вказана в Додатку А-RFQ- 2024-5-КРИМСОС-Форма технічної пропозиції, Додатку B-RFQ-2024-5-КРИМСОС Форма фінансової пропозиції запрошенні та нижче.  

Вся необхідна інформація щодо закупівлі міститься у тендерній документації за посиланням

Умови участі в тендері, перелік необхідних документів, процедура подачі, оцінки пропозицій прописані в документі RFQ- 2024-5- КРИМСОС-Запрошення до участі в тендері. Недотримання процедур, зазначених у цьому документі, може призвести до дискваліфікації учасників тендеру з процесу оцінки тендерних пропозицій. 

БУДЬ ЛАСКА, УВАЖНО ОЗНАЙОМСТЕСЯ З ВИМОГАМИ ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ ПРОПОЗИЦІЙ 

ЧЕКАЄМО ВАШІ ПРОПОЗИЦІЇ НА ЕЛЕКТРОННУ ПОШТУ tender@krymsos.com  

Орієнтовний обсяг послуг: стратегічне планування для 10 громадських організацій за рік, 15 додаткових консультацій зі стратегічного планування для громадських організацій (за запитом). Проведення онлайн тренінгів з основ стратегічного планування для громадських організацій (за запитом).   

Поділитись

Вибір редакції

Еще Закупки