Вопросы касающиеся военнопленных и гражданских заложников +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

ГО «КРИМСОС» ПРОВЕЛА ІІІ ФЕСТИВАЛЬ ІДЕЙ ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА

30 / 10 / 2019

Перший день заходу був присячений інформаційній сесії ГО «КримСОС», Агентства ООН у справах біженців в Україні та презентаціям спільнот.

Про своє навчання у різних программах від ГО «КримСОС» розпоавідали учасники фестивалю — представники різних організацій.

Ганна Чернікова із ГО «Полум’я надії» (м. Вінниця) розповіла про успіхи після участі в менторській програмі з просування бренду. Результатом цього навчання став пост організації на Facebook, який охопив більше мільйона людей.

Олексій Тесля із ГО «Інваспорт», м.Шостка,  розповів про менторську підтримку із соціального підприємництва і про те, як у м. Шостка його організація відкрила соціальну майстерню.

Ірина Рожкова із м. Канів розповіла про те, як навчання  на тренінгу «Інструменти успішних адвокаційних кампаній» допомогло спільноті проводити адвокаційні кампанії по житлу для ВПО та розробити стратегію до 2030 року у соєму місті.

Ганна Травінцева, ГО «Ніжність» (м. Горішні Плавні), емоційно і наглядно розповіла про роботу їх громадської організації зі ЗМІ в Горішніх Плавнях.

Ксенія Гарбузюк з ініціативної групи «Полтава-Самодопомога», м. Полтава, поділилася враженнями про те, як після навчання вона проводить соціальні тренування з дітьми.

Наталія Діда, («Школа корисного дозвілля «Вулик», м. Полтава) розповіла про найкращі арт-терапевтичні практики, які вона використовує у своїй роботі.

Тема презентації Ганни Русанової, ГО «Полум’я надії» (м. Вінниця) – «Місцевий фандрейзинг».

Надія Філімонова, що представляє ГО «Фундація добрих справ» із м. Ірпінь, розповіла яких успіхів досягла її організація у залученні волонтерів та фінансуванні нових напрямків після індивідуального навчання.

Дарія Неколюк-Сасса із ГО «Ініціативи Слобожанщини» (м. Суми) розповіла про те, чому інклюзія є важливою.

Карина Манько, ІГ «Долоньки», м. Сміла та Юлія Квітковська, ГО «Суспільний центр городян «Перспектива» (м. Ірпінь) та Лілія Гафурова, ГО «Спеціально для тебе», м.Суми, поділилися своїми успіхами після навчального туру на тему «Арт-терапія у роботі з дітьми та протидія булінгу».

Марина Казінцевої з ГО «Рука допомоги», (м. Ужгород). Вона зробила презентацію на тему «Арт-терапія як ефективна технологія соціалізації дітей з особливими освітніми потребами».

Перший день завершився виступом Олександра Зикова, який  розповів про нові проекти організації «Спільна справа», (м. Вінниця).

Другий день фестивалю почався з цікавих виступів: «Інформаційні кампанії — ключ до успіху» від Ірини Лянної, «Людиноорієнтоване управління» від Марії Насєдкіної, «Соціальне підприємництво – бізнес із місією» від Анни Гладкої та «Сім секретів успішної адвокації» від Ольги Мартиновської.

Друга половина дня була присвячена майстер-класам, музичним активностям, спортивній грі та виставкам робітщо виготовляють представники організацій. А ще були виступи керівників 6 спільнот, які поділилися  досягненнями своїх організацій у 2019 роціГО «Шлях добра» (м. Умань), ІГ «Долоньки» (м. Сміла), ГО «Родина Кольпінга на Прикарпатті» (м. Івано-Франківськ), ГО «Все можливо» (м. Ужгород), ГО « Переселенці Криму та Донбасу» (м. Луцьк), театр «Домус» (м. Львів). 

На фестивалі дуже допомали волонтери із Афганістану, Сирії та Сомалі із партнерської організації «Рокада». 

Захід було організовано громадською організацією «КримСОС» за фінансової підтримки Агенства ООН у справах біженців.

Поділитись

Вибір редакції

Еще Новости