Вопросы касающиеся военнопленных и гражданских заложников +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

ФСБ стверджує, що затримала чергового «українського шпигуна»

30 / 06 / 2021


24 червня ФСБ Росії затримала мешканця Сімферополя, якого підозрюють у шпигунстві на користь України. Про це повідомляє прес-служба ФСБ.

За версією ФСБ, затриманий збирав дані про польоти російської військової авіації для спецслужб України.

«Федеральною службою безпеки РФ розкрито і припинено протиправну діяльність жителя Сімферополя, який діяв в інтересах розвідувальних органів України. Протягом тривалого часу російський громадянин з використанням спеціального антенного і приймальних пристроїв отримував за завданням спецслужб України інформацію про польоти російської військової авіації. Отримані відомості планувалося використовувати проти безпеки Російської Федерації», — повідомляє ФСБ.

Проти затриманого порушили кримінальну справу за ст. 275 КК РФ («Державна зрада»). За цією статтею передбачено покарання у вигляді позбавлення волі до 20 років.

Чоловікові обрано міру запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.

Нагадаємо, в березні 2021 року за аналогічною статтею на 12 років позбавлення волі була засуджена 66-річна мешканка Севастополя Галина Довгопола. За версією російської влади, вона також збирала інформацію про російську авіацію в Криму в інтересах українських спецслужб.

Поділитись

Вибір редакції

Еще Публикации