Ви знаходитесь:

Прикордонники виявили старовинний бойовий пістолет на пункті в’їзду-виїзду «Каланчак»

Вересень 11, 2017 16:13 0 1581 QirimInfo
Старовинний капсульний пістолет прикордонникам допоміг виявити службовий собака під час огляду автомобіля «Сітроен».

Вночі, 11 вересня, в контрольному пункті в’їзду-виїзду «Каланчак» прикордонники Херсонського загону спільно представниками Державної фіскальної служби попередили спробу незаконного переміщення зброї через адмінмежу з ТОТ АР Крим. Про це повідомляють на сайті Херсонської ОДА.

«Старовинний капсульний пістолет прикордонникам допоміг виявити службовий собака під час огляду автомобіля «Сітроен», на якому громадянин України прямував з Миколаєва до Сімферополя. Зброя знаходилась у багажному відділені транспортного засобу серед речей», – йдеться в повідомленні.

Пістолет вилучили представники Каланчацького відділення Національної поліції, а в діях громадянина вбачаються ознаки кримінального правопорушення передбаченого частиною 2 статті 263 КК України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами».

Раніше повідомлялося, що прикордонники Херсонського загону спільно з представниками Державної фіскальної служби попередили чергову спробу переміщення через адмінмежу з окупованим Кримом заборонених предметів. 

 
Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів