Ви знаходитесь:

Human Rights Watch: ситуація з правами людини у Криму залишається репресивною

Січень 27, 2016 13:47 0 3837 QirimInfo
Правозахисники зазначають, що «влада» півострова не проводить реальних розслідувань за фактами насильницьких зникнень в 2014 році.

Міжнародна правозахисна організація Human Rights Watch опублікувала сьогодні звіт, в якому зазначається, що ситуація з дотриманням прав людини при російської окупації залишається репресивною на окупованому півострові.

«Влада продовжує примушувати до мовчання тих, хто їх критикує і чинять тиск на кримських татар – етнічну меншину, що відкрито виражає невдоволення діями Росії в Криму», – йдеться у звіті.

Також правозахисники відзначають, що російська влада продовжує бездіяти у Криму.

«Ті, хто зберіг українське громадянство і не прийняв російське, обмежені в доступі до освіти, зайнятості, соціальній допомозі. Реальних розслідувань за фактами насильницьких зникнень в 2014 році кримських татар та проукраїнських активістів влада не провела», – сказано в доповіді.

Нагадаємо, що міжнародна неурядова організація, яка проводить дослідження для підтримки демократії, політичних свобод і прав людини, Freedom House вважає, що 2015 рік був найгіршим за останнє десятиліття за рівнем свободи у світі, включаючи окупований Крим.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів