Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

У Львові стартує серія лекцій про кримських татар

23 / 11 / 2015

Громадська ініціатива «КримSOS» та Офіс Ради Європи в Україні ініціюють у Львові серію з шести відкритих інтерактивних лекцій «Хто такі кримські татари?». З часів анексії Криму до Львівської області приїхало більше півтори тисячі кримських татар. Мета лекцій – познайомити львів’ян та гостей міста з культурою, історією та релігією кримськотатарського народу та сприяти міжкультурному діалогу та взаєморозумінню.

Першу лекцію прочитає відомий кримськотатарський історик, член українського ПЕН-клубу, Гульнара Бекірова на тему «Кримськотатарський національний рух: боротьба за свої права». Гульнара Бекірова розкаже, як кримські татари у місцях депортації у Середній Азії почали самоорганізовуватись та створили один із найвідоміших у світі ненасильницький рух спротиву радянській системі та повернення на батьківщину до Криму. Лекція відбудеться у вівторок, 18 листопада, о 18-30 у приміщенні Першої львівської медіатеки за адресою вул. Мулярська, 2А. Вхід безкоштовний.

Організаторами лекцій виступили громадська ініціатива «КримSOS» та Офіс Ради Європи в Україні за підтримки Управління культури Львівської міської ради, Першої львівської медіатеки, МО «Дзиґа», ініціативи «Е-97» та Вуличного університету.

Лекція-1.фото5.ост

Вибір редакції

Ще Новини