Херсон: +3 8(095) 277-53-55 viber

 

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(viber, telegram, whatsapp)

psiholog@krymsos.com

У Херсоні та Одесі стартував проект з обміну досвідом для громадських діячів

29 / 09 / 2015

Навчальний візит «Консолідація зусиль для довгострокових програм з питань ВПО» об’єднав 17 активістів із 7 регіонів України. Участь у проекті взяли учасники з таких областей: Київська область, Херсонська, Запорізька, Луцька, Вінницька, Донецька і Житомирська.

Ппредставники Херсонського міського гуманітарного центру по роботі з ВПО розповіли гостям про допомогу переселенцям у пошуку житла, роботи, наданні соціальних послуг, психологічних і юридичних консультацій. Цікавим досвідом поділилися і співробітники херсонського БФ «Мангуст», що має 15-літній досвід роботи з колишніми засудженими. На сьогодні фонд налагодив співпрацю з державними установами і допомагає реєструвати документи переселенцям, які звільняються з місць засудження. Про проекти допомоги переселенцям в регіоні розповіли і в херсонському офісі громадської ініціативи «КримSOS».

«Не треба мірятися буквами закону. Треба вміти домовлятися і співпрацювати з різними організаціями в тому числі державними для отримання успішних результатів»,

— поділилася з учасниками юрист БФ «Мангуст» Наталя.

Значну частину інформації щодо проектів і методів роботи громадського сектору в Одеському регіоні учасники отримали упродовж візиту до ГО «Віра, надія, любов», що спеціалізвується на роботі з біженцями. Представники організації говорили про особливий підхід у допомозі біженцям, пов’язаний з  національним та релігійним різноманіттям.  

Вже 17 років допомогою безпритульним дітям, а наразі і переселенцям з дітьми в регіоні займається БФ «Шлях додому». В організації створено центр розвитку творчості, проводять сеанси арт- і спорт-терапії тощо.

Враженнями від відвідування навчального тренінгу поділилися учасники поїздки.

«Знайомство з новими організаціями, їх досвід роботи з переселенцями дадуть можливість розвивати нові напрямки в роботі для більш комплексної допомоги переселенцям»,

наголосила Петровська Ольга.

Куратченко Ірина підкреслила:

«Дуже корисна та своєчасна програма, враховуючи відсутність єдиного підходу до проблем по роботі з ВПО. Будемо застосовувати на практиці досвід по організації самозайнятості переселенців, отриманий під час візиту».

У майбутньому запланові поїздки у регіони за розкладом:

5-7 жовтня 2015 – Івано-Франківськ/Чернівці;

19-21 жовтня 2015 – Харків/Дніпропетровськ;

2-3 листопада 2015 – Львів/Львівська область;

16-17 листопада 2015 – Київ/Вінниця.

Зареєструватися на навчальну програму обміну досвідом між ГО можна за посиланням.

Програма «Консолідація зусиль для довгострокових стратегічних програм з питань ВПО» організовується КримSOS в рамках Української Ініціативи з Підвищення Упевненості (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

[gallery-2097]

Вибір редакції

Ще Новини