Зняті обмеження на провезення особистих речей в або з Криму

Червень 27, 2017 12:08 1 22948
Ви знову можете вільно перевозити побутову техніку, меблі, домашніх тварин, а також продукти.
По темі

У червні постановою Київського апеляційного адміністративного суду була визнана недійсною і скасована частина 1 Постанови Кабінету Міністрів України "Про обмеження постачання окремих товарів (робіт, послуг) з тимчасово окупованої території на іншу територію України та/або іншій території України на тимчасово окуповану територію № 1035".  Частина 1 Постанови № 1035 раніше забороняла переміщення товарів і разом з тим істотно обмежувала перелік особистих речей і продуктів, дозволених для ввезення в Крим або вивезення з нього.

При в'їзді до Криму і виїзді з окупованого півострова рекомендуємо Вам мати з собою роздрукований примірник відповідного рішення суду і надати його при необхідності представнику Держфіскальной служби України.

У разі відмови представниками Фіскальної служби України в переміщенні особистих речей, а також при виникненні інших проблем з даної теми, рекомендуємо відразу ж:

  • вимагати письмове роз'яснення від представників ДФСУ;
  • не забувати надати копію рішення суду, про який йшла мова вище;
  • звернутися до Херсонського офісу "КримСОС" за номером телефону: (095) 277-53-55 або за адресою: м Херсон, провулок Спартаківський, 40.
Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
1 коментар
Наташа Ростова
11.09.2017, 21:53
Кто-то уже перевозил вещи? Можно уже забирать?
Відповісти