Запрошуємо переселенців на тренінг для початківців у бізнесі

Квітень 11, 2016 17:05 0 1779
16 квітня в київському Будинку вільних людей відбудеться тренінг для переселенців із Криму та східних областей України. Захід орієнтований на людей із великим бажанням розпочати бізнес та мінімальним досвідом підприємницької діяльності.
По темі

На бізнес-табори для переселенців, які проводить ГО «КримSOS», було подано дуже багато заявок. Тому виникла ідея проводити одноденні тренінги в Будинку вільних людей для переселенців, які не змогли потрапити на навчання в табір.

На тренінгу 16 квітня Андрій Стрєльцов, підприємець з 15-річним стажем, навчить, як ефективно використовувати інтернет для свого бізнесу, а також дасть практичні поради по просуванню в інтернеті.

Правовими основами організації та розвитку бізнесу поділиться Вікторія Мінаєва, адвокат, партнер юридичної компаніі «Довіритель», засновник соціального проекту Правова біржа «Довіритель».

Коуч-тренер з продажів Андрій Уваров дасть практичні поради в сфері зростання продажів.

Навички та знання допоможуть учасникам започаткувати або перезапустити власну справу. Тренери заходу – це досвідчені експерти, які є власниками бізнесу, і впродовж тривалого часу співпрацюють з ГО «КримSOS».

Участь у заході безкоштовна. Реєстрація обов’язкова, триває до 14 квітня.

Увага! Організатори не відшкодовують вартість проїзду для учасників з регіонів.

Дата: 16 квітня
Час: 10:00-16:00 (час може бути змінено)
Адреса: Будинок вільних людей, Київ, вул. Кирилівська, 13 Д (стара назва вул. Фрунзе)

 

Тренінг виконується ГО «КримSOS» в рамках Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI), яка фінансується  Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів