Запрошуємо на вечір кіно з Джамалою

Квітень 04, 2017 15:56 0 2477
6 квітня у Києві в кінотеатрі «Баттерфляй DeLuxe» відбудеться ексклюзивна прем'єра документального фільму Jamala.UA. КримСОС виступив партнером заходу.

Стрічка розповість історію Джамали на сцені та поза неї. Увага приділена життю співачки без світла прожекторів та камер.  

Були написані тисячі матеріалів і знято незліченну кількість сюжетів, проте фільмів про переможницю «Євробачення-2016» ще не було.

«Я відчуваю свою країну більш прогресивною, ніж, на жаль, вона є, і мені хотілося б сфокусуватися на особистості, яка в наших, непростих умовах досягає приголомшливих результатів. Джамала потрапляла під цю категорію», – говорить режисер Анна Акулевич. Вона наголошує, що у фільмі немає закадрового голосу або балакуючих голів, що зазвичай «висушує» документальне кіно, проте є живе спілкування.

До стрічки Jamala.UA увійшли епізоди з репетицій та бекстейджу всеукраїнського туру Джамали у 2016 році і першого сольного концерту в київському Палаці Україна. Також глядачі дізнаються як співачка працює зі своїми музикантами, приміряє вбрання у майстерні дизайнера Івана Фролова та обговорює робочі моменти із продюсером Ігорем Тарнапольським.

 

Фільм представить сама співачка. Усі охочі матимуть змогу сфотографуватися та отримати автограф від Джамали, поспілкуватися у дружній атмосфері із зірковими гостями вечірки.

Дата та час: 6 квітня, 19:00

Місце: Київ, вулиця Горького, 50 кінотеатр «Баттерфляй» DeLuxe

Вартість квитків: 100 грн., придбати можна тут.

Слідкуйте за новинами заходу на офіційній сторінці в Facebook тут.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів