Запрошуємо на семінар для активістів з громад, які працюють з переселенцями

Травень 30, 2017 13:27 0 3041
24-25 червня полтавський офіс «КримСОС», за підтримки УВКБ ООН, збирає активістів з-поміж переселенців та організацій, що допомагають переселенцям на дводенний семінар у Сумах.  На заході спеціалісти навчать знаходити ресурси для втілення соціальних проектів, працювати в соціальних мережах.
По темі

Семінар спрямований на покращення спроможності внутрішньо переміщених осіб (ВПО) впливати на вирішення власних проблем та проблем громад, в яких вони живуть. 

Впродовж двох днів запрошені тренери та спеціалісти КримСОС будуть навчати:  

  1. Як скласти вдалу проектну заявку та подати її.
  2. Усім етапам фандрейзингу для встановлення довгострокових відносин зі спонсорами та грантодавцями. 
  3. SMM для громадського простору та як висвітлювати діяльність ініціативи у МЕДІА. 

В практичній частині заходу, учасники спробують себе у написанні грантової заявки, зможуть колективно проаналізувати її та отримати рекомендації.  Окрім основної програми, кожен матиме змогу розповісти про діяльність своєї організації чи ініціативної групи та обмінятися досвідом.  

Заявки на участь можуть подати активні переселенці, які мешкають на території Полтавської, Сумської, Чернігівської та Черкаської областей, а також представники громадських організацій, які працюють з переселенцями у вказаних регіонах. 

Участь у семінарі безкоштовна, проте кількість місць обмежена. Просимо усіх охочих заповнити анкету ТУТ. Вашу реєстрацію буде підтверджено листом-запрошенням на захід.  

Організатори компенсують витрати на проживання, харчування та проїзд. Контакти для довідок: [email protected].  

 

Захід організовано за підтримки Агентства ООН у справах біженців.  

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів