Запрошуємо на прем'єру документального фільму «Мустафа»

Жовтень 19, 2016 11:24 0 4709
28 жовтня в кінотеатрі «Київ» відбудеться прем'єрний показ документального фільму «Мустафа». Кінострічка буде представлена в програмі «Українські прем'єри» Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».
По темі

Фільм, над яким команда працювала півтора року, дозволить вам зануритися в атмосферу тих часів: разом з Мустафою Джемілєвим ви побуваєте в тюрмі, поговорите з однодумцями в боротьбі за повернення Криму за часів СРСР і в нинішній час, відчуєте себе активістом національного руху кримських татар, а також поринете в історії з життя самого Мустафи.

Чекаємо Вас на прем'єрі 28 жовтня о 19:15 в Синьому залі кінотеатру «Київ» (вул. Велика Васильківська, 19).
Квитки можете придбати у касах кінотеатру. 

Також 27 жовтня в 9:00 у Червоній залі кінотеатру відбудеться прес-показ для журналістів. Просимо всіх охочих попередньо  акредитуватися за посиланням. Після прес-показу об 11:00 запрошуємо журналістів на прес-конференцію у зал Сінематика.

Афиша фильма «Мустафа»
                     

                              

Проект відбувся за підтримки Національного Фонду Підтримки Демократії, громадської організації «Гараж Генг», партнерів «Крим. Реалії», ATR і QHA, а також 252-х благодійників, які повірили в проект і підтримали його фінансово.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів