Запрошуємо на перегляд доброго кінофільму!

Жовтень 05, 2016 15:27 0 1714
Columbia Pictures у вигляді команди КримSOS представляє найдобріший кінопоказ в рамках благодійної кампанії зі збору коштів для потреб хоспісу для літніх людей «Допомога».
По темі

Ми зберемося з вами 11 жовтня о 19:00 в офісі КримSOS. Напевно, багато хто з вас будуть втомлені, хтось потрапить під дощ і намочить ноги, а хтось захоче перекусити та буде скромно чекати солодощів. Не хвилюйтеся, все буде. Взуття просушимо, чаєм почастуємо, посміємося-познайомимося і навіть увімкнемо колонки й проектор, щоб все – як в кінотеатрі!

Дивитися ми будемо фільм «Поки не зіграв у ящик» (2007, 97 хвилин). Фільм цей вибрали не випадково – він дуже добрий і справжній – після нього хочеться жити на повну катушку, загубитися в пригодах, цінувати кожну хвилинку, проживати її сповна.

Не плануйте ніяких справ на вівторок, налаштуйтеся на «добрий вечір» і перегляд кінофільму.

Нагадуємо, що наші «добрі заходи» були створені для того, щоб ми дружили, посміхалися і допомагали хоспісу для літніх людей «Допомога». Саме тому вартість відвідування заходів – благодійний внесок від 100 грн. Всі кошти будуть перераховані на рахунок проекту на Спільнокошта.

До зустрічі 11 жовтня в 19:00 в «кінозалі» КримSOS за адресою вул. Суворова, 9!

Фільм вже завантажуємо ... А ви тим часом реєструйтеся з друзями!

!Більше інформації з цього питання доступно на інших мовних версіях документу
Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів