Стартує навчальна програма для переселенців, які хочуть займатись бізнесом

Березень 23, 2016 14:58 0 1715
8-10 квітня відбудеться бізнес-табір «Як розпочати бізнес – від ідеї до реалізації» для переселенців із Криму та сходу України.
По темі

Бізнес-табір орієнтований на людей, які зараз проживають в усіх регіонах України, а також мають велике бажання розпочати бізнес і мінімальний досвід підприємницької діяльності.  

Цей зхід – початковий елемент комплексної програми «Підтримка самозайнятості переселенців». Навчання проводиться власниками бізнесу та експертами-практиками. Участь безкоштовна.

Етапи програми:
1. Реєстрація та відбір учасників  – до 25 березня 2016 року. Реєструйтесь за посиланням (на бізнес-табір буде відібрано 30 чоловік). 
3. Проведення бізнес-табору 8-10 квітня 2016 року.
4. Менторська підтримка учасників протягом 3-х місяців (вдосконалення бізнес-плану та старт бізнесу) – квітень-червень 2016 рік.
5. Грантовий конкурс бізнес-проектів ( 5 переможців отримають гранти на старт бізнесу у розмірі 50 000 гривень у вигляді обладнання та матеріалів) – оголошення результатів у червні 2016 року.

Навички та знання, набуті під час участі в проекті, допоможуть переселенцям започаткувати або перезапустити власну справу.

Проживання та харчування оплачують організатори. Компенсація вартості проїзду відбудеься тільки за умови надання дублікату проїзних документів. Бізнес-табір відбудеться в готельному комплексі під Києвом (точна адреса буде повідомлена зареєстрованим учасникам).

Контактна особа: Марія –[email protected]

Слідкуйте за новинами заходу на сторінці в Facebook або на сторінці Будинку вільних людей.

 

 

Подібний захід уже проводився в 2015 році – 30 переселенців ознайомилися з основами відкриття власної справи, отримали 4 місяці менторської підтримки та взяли участь у грантовому конкурсі (5 переможців отримали гранти на старт бізнесу).

Бізнес-табір «Як розпочати бізнес – від ідеї до реалізації» виконується ГО «КримSOS» в рамках Української Ініціативи з підвищення громадської довіри (UCBI), яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів