Юристи радять переселенцям ще один засіб боротьби за поновлення соціальних виплат

Липень 22, 2016 11:42 0 12944
Розроблений зразок заяви для переселенців з відновлення соцвиплат потрібно завантажити, заповнити й подати до Пенсійного фонду або УТСЗН. Юристи стверджують, що це збільшить шанси на поновлення соціальних виплат з боку державних органів.
По темі

Починаючи з лютого 2016 року переселенці стикаються із проблемами в отриманні соціальних виплат. Більше того, зміни в законодавстві, прийняті 8 червня 2016 року, не покращили ситуацію, а навпаки викликали нову хвилю припинень соціальних виплат.

У зв’язку з цим юристи громадської організації «КримSOS» підготували типову форму заяви до Пенсійного фонду або Управління праці та соціального захисту населення (УТСЗН). Ви можете використати цей  примірник для:

  • уточнення причин невиплати грошей;
  • поновлення соціальних виплат;
  • погашення заборгованості за ненараховані соціальні виплати.

Рекомендуємо завантажити, заповнити й подати заяву до відповідного відділення Пенсійного Фонду (у разі проблем з пенсією) або УТСЗН (у разі проблем з іншими видами соціальної допомоги).

Після отримання відповіді Ви також можете звернутись до ГО «КримSOS», і ми допоможемо Вам подати позов до суду. Телефонуйте за номерами (063) 073-16-19, (096) 684-88-47, (095) 031-53-97 або пишіть на e-mail: [email protected].

Завантажуйте зразок заяви ТУТ. Ви можете заповнити і роздрукувати заяву або на її прикладі написати аналогічну від руки. 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів