Відкриваємо набір на бухгалтерські курси в Києві

Листопад 30, 2015 18:20 1 3101
До участі запрошуємо тих людей, котрі хочуть опанувати професію з нуля або вже мають бухгалтерську освіту та прагнуть підвищити кваліфікацію.
По темі

КримSOS у Києві оголошує набір учасників з числа сімей переселенців на відвідування курсів бухгалтерського обліку. Професія бухгалтера є потрібною в усіх сферах освіти, культури, науки, мистецтва і навіть спорту.

Курси дадуть можливість учасникам отримати практичні знання та навички, що стануть у нагоді в щоденні роботі бухгалтера.

Аби подати заявку на відвідування курсів, заповніть, будь ласка, форму за посиланням. Так, як кількість місць обмежена, учасники обиратимуться на основі аналізу заповнених заявок.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
1 коментар
Anastasia Mushkaeva
14.03.2016, 23:36
В марте этого года я закончила бухгалтерские курсы в УЦ "Артон", занятия проводил несравненный Сергей Борисович, это был бесконечный юмор, искрометные выражения, внимание к каждому слушателю. Я получила гигабайты очень полезной и нужной информации, была также практика, вообщем, действительно ценные советы и нужные знания для будущих бухгалтеров! Очень рада, что попала на этот курс. Спасибо, Сергей Борисович, за знания!! Спасибо Крым SOS!
Відповісти