Відкритий набір на навчання у львівській школі нянь

Листопад 26, 2015 09:46 0 1473
7 грудня у Львові стартуватимуть навчальні курси, що дадуть відвідувачам базові знання з теорії виховання і поштовх до подальшої роботи з дітьми.

У вузах не вчать професії «няня», на неї не здають іспити, і, тим не менше, ця робота є дуже популярною. Допомогти вимушеним переселенцям з Луганської та Донецької областей та АР Крим оволодіти цією професією вирішили ГО «Паросток життя», РПЦ «Струмок» та ГО «Донбас. Інтеграція».

У межах навчальної програми учасники відвідають низку семінарських та практичних занять. Навчання проводитиметься з використанням вальдорфської методики — комплексної концепції виховання і навчання дітей. Вона дасть хорошу базу для підготовки професійної няні. Більше того, після закінчення проекту учасники зможуть продовжувати розвивати себе у напрямку роботи з дітьми.

У програмі навчання:

  • основи догляду за дітьми раннього та дошкільного віку, перша медична допомога;
  • гра з дитиною у різному просторі (у кімнаті, на вулиці, у пісочниці), володіння різними видами мистецтв (акварельний живопис, ліпка воском, створення настільної казки, розвиток рукодільних здібностей (пошиття ляльки), робота з природними матеріалами тощо);
  • побудова правильного ритму дня дитини з урахуванням побажань родини;
  • вміння налагоджувати контакт із батьками та дотримуватись сімейних правил у межах природних потреб дитини;
  • модель поведінки няні (знайомство,етикет, ведення діалогу, складання договору про співпрацю);
  • спілкування з психологом стосовно поведінки дітей різного віку.

На навчальну програму запрошуються люди, котрі переїхали до Львова зі сходу України та Криму.  Зверніть увагу, що кількість місць обмежена. Перед формування групи з кандидатами проведуть співбесіду.  Додатковим плюсом буде наявність рекомендацій.

Якщо Ви хочете відвідувати курси, зареєструйтесь за посиланням до 4 грудня 2015 р.

З усіма питаннями пишіть на пошту [email protected] або телефонуйте за номерами: 096 89 27 629, 097 78 72 282.

 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів