Веселитися на благо: в Києві пройде благодійна вечірка

Грудень 14, 2016 17:41 0 1788
Міжнародний благодійний фонд «Точка Опори» проведе в Києві 18 і 25 грудня благодійні заходи. За допомогою вечірки в стилі золотих 20-х і handmade майстер-класу організатори хочуть допомогти жіночому реабілітаційному центру. Зібрані кошти підуть на купівлю швейного обладнання для центру.
По темі

Фонд «Точка Опори» допомагає жінкам в складних життєвих обставинах. У реабілітаційному центрі жінки разом з дітьми можуть отримати тимчасове житло і пройти програму реабілітації. Одна зі складових реабілітації – шиття. Жінки шиють декоративні іграшки та одяг, а також проводять майстер-класи зі свого ремесла.

Всі охочі в Києві можуть відвідати благодійні заходи центру і допомогти зібрати кошти для придбання швейного обладнання. Реабілітаційний центр працює як волонтерський проект, а тому потребує постійної допомоги благодійників.

18 грудня, 13:00-15:00 – тематична благодійна вечірка GOLDEN HOPE.

За словами організаторів, на вечірці можна буде повеселитися, зарядитися святковим настроєм, познайомитися з цікавими та успішними людьми, знайти однодумців у сфері добрих справ, дізнатися про креативні благодійні проекти.

Місце проведення: Київ, Nivki-hall, проспект Перемоги, 84.
Вартість квитка: благодійний внесок в будь-якому бажаному для Вас розмірі.

25 грудня, 13:00-16:00 – handmade майстер-клас з виготовлення декоративної іграшки.

Місце проведення: Київ, Бесарабська площа, ТЦ Метроград, мінус 2-й поверх (біля фонтану), CyberZone.
Вартість участі: 150 грн. Реєстрація ТУТ.

 

Контакти для довідок:
е-mail: [email protected]
тел. : (093) 450-89-81

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів