В Києві проходить донецька «Олімпіада-84»

Серпень 15, 2016 18:18 0 1998
З 13 по 28 серпня всі охочі можуть відвідати заходи мистецько-освітнього проекту «Олімпіада-84 у Донецьку», що проходять в київському Центрі візуальної культури.
По темі

Молоді художники з Донецька, Києва та Львова вигадали, що Зимова Олімпіада 1984 року мала проходити в Донецьку. Через фантазію автори намагаються розглянути реальність Донецького краю, його закономірності, міфи та випадковості.

У програмі «Олімпіада-84 у Донецьку» лекції історика, соціолога, психолога про ідентичність Донбасу, екзистенційні проблеми переселенців, культурну травму. Також в рамках Олімпіади буде показано 2 документальних вистави – про життя переселенців в Києві й особиста історія ветерана АТО.

Вхід на всі події безкоштовний.  Звантажити розклад активностей можна тут.  

Слідкуйте за новинами проекту на офіційній сторінці у Facebook або на сайті проекту.

 

Автори проекту – ініціатива «Олімпіада-84» (Дмитро Левицький, Єлизавета Олійник, Пьотр Армяновський, Леся Берездецька, Козієнко Руслана, Олександр Бурлака).

Проект є частиною програми CSM / Фундації Центр Сучасного Мистецтва і онлайн-журналу Korydor «Від першої особи: Пам'ять. Голос. Діалог», профінансованої National Endowment for Democracy (NED).

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів