Успішні історії підприємців переселенців у Києві. Фоторепортаж

Серпень 11, 2016 17:43 0 5061
10 серпня ми вирушили в невелику подорож бізнес-проектами переселенців зі сходу України. Нижче ділимося враженнями.
По темі

Студія комп'ютерного проектування одягу «Абрис», м. Київ, вул. Павловська 29.
Команда з декількох людей створила студію, яка проектує моделі одягу в комп'ютерній режимі та передає їх далі в роботу фабрикам і дизайнерам. За короткий термін дівчата почали співпрацювати з провідними виробниками одягу в Україні, а моделі, сконструйовані згідно з їхньою програмою, з'явилися на подіумах різних міст країни.

Кондитерська «Love Cake», м. Київ, вул. Антоновича 13
Анастасія Ларкина за освітою офтальмолог. Але про те, що її чекає майбутнє кондитера, вона зрозуміла ще в 12 років. Можливо тому, коли мама запропонувала написати бізнес-план в рамках грантового проекту УВКБ ООН та КримSOS, Настя ні секунди не сумнівалася і досить-таки оперативно розробила стратегію по створенню кафе своєї мрії. Завдяки щасливому збігу і старанній роботі дівчини, ми сьогодні можемо покуштувати десерти її власного приготування в самому серці Києва.

Центр відновлення і розвитку людини Світлани Шпак
У центрі розвитку і відновлення людини спокійно і комфортно, адже Світлана Шпак, засновниця центру, вміє привабити до себе і зарядити позитивом. Завдання центру за її словами  – це відновлення фізичного та психологічного здоров'я. Метод роботи унікальний в своєму роді, він об'єднує елементи хореографії і йоги.  

 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів