В Україні стартує програма навчальних візитів з обміну досвідом для громадських активістів, які допомагають переселенцям

Вересень 14, 2015 11:09 0 7427
www.phia.nl
Стартує двомісячна програма з обміну досвідом для громадських активістів. Програма навчальних візитів під назвою «Консолідація зусиль для довгострокових програм з питань ВПО» об’єднає активістів та волонтерів з усієї України. Вони матимуть можливість відвідати 5 регіонів, де познайомляться з колегами, представниками державних органів, обміняються досвідом та обговорять можливі варіанти співпраці.

Програма «Консолідація зусиль для довгострокових стратегічних програм з питань ВПО» організовується КримSOS в рамках Української Ініціативи з Підвищення Упевненості (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Мета програми – надати можливість активістам з різних регіонів України обмінятися досвідом реалізації проектів та обговорити варіанти реалізації спільних міжрегіональних проектів.

Програма передбачає такі етапи реалізації:

1. Реєстрація учасників

2. Відбір учасників (з потенційних учасників набирається 5 груп активістів по 10-13 осіб).

3. Навчальні поїздки, які відбудуться за таким календарним планом:

  • 21-23.09.2015 - Херсон/Одеса;
  • 05-07.10.2015 - Івано-Франківськ/Чернівці;
  • 19-21.10.2015 - Харків/Дніпропетровськ;
  • 02-03.11.2015 - Львів/Львівська область;
  • 16-17.11.2015 - Київ/Вінниця.

4. Презентація учасниками набутого досвіду колегам в рідному регіоні

5. Грантовий конкурс на втілення спільних програм для учасників проекту. Подробиці будуть оголошені 21 вересня.

Учасниками програми можуть стати представники громадських організацій, волонтери і активісти з різних регіонів України. Критерієм відбору для організаторів є мотиваційний лист і досвід роботи по вирішенню проблем переселенців. Кожен учасник може взяти участь лише у 1 візиті.

Участь у програмі є безкоштовною. Учасники забезпечуються безкоштовним проживанням, харчуванням. Витрати на проїзд компенсуються за умови надання оригіналів проїзних документів (сума на проїзд 1 учасника обмежена).

Наразі стартує прийом заявок учасників на перший візит – поїздку до Херсону та Одеси, яка відбудеться з 21 по 23 вересня 2015 року. Усі бажаючі повинні заповнити заявку до 16 вересня включно. Відібрані на цей візит учасники отримають офіційне запрошення на електронну пошту до 17 вересня.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів