У січні 620 родин переселенців отримали гуманітарну допомогу

Лютий 08, 2017 16:06 1 3768
Теплий одяг, ліки, візок для немовляти, дитячі подарунки та іграшки отримали родини переселенців в офісах КримSOS у Києві, Львові, Херсоні та Полтаві.
По темі

Шість посилок з побутовими товарами та одягом ми відправили в Моршин (Львівська область), Ворзель та село Щасливе (Київська область), Полонне (Херсонська область), Кременчуг та Горішні Плавні (Полтавська область).

У зв’язку з загострення ситуації на сході України ми передали теплі речі та іншу гуманітарну допомогу в Авдіївку Донецької області. У цьому нам допомогли організації та волонтери на місцях. Ви можете ознайомитись з добіркою таких організацій та допомогти власноруч.  

ЩИРА ВДЯЧНІСТЬ

Компанії «Cargill» за постійну допомогу та підтримку.

Усім небайдужим людям, які приносять до офісів КримSOS речі та взуття.

Полтавському міському центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Окрема вдячність за набори для творчості та постійну підтримку Віталію з Полтави, власнику магазина канцтоварів.

З НЕОБХІДНОГО

Кожного разу список актуальних потреб майже не змінюється. Ви можете допомогти та принести в будь-який офіс КримSOS:

  • ліки;
  • побутову хімію, засоби особистої гігієни;
  • дитячі речі, візочки;
  • теплі речі;
  • постільну білизну.

Якщо Ви можете  допомогти чимось або потребуєте допомоги, телефонуйте в офіс КримSOS: Київ: (044) 364-37-28; Львів: (050) 381-14-89, (063) 975-55-43, (067) 474-56-08; Херсон: (0552) 390-290, (095) 277-53-55. 

 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
1 коментар
Прудникова Ирина
28.02.2017, 22:01
Добрый день, наша семья переселенцы с Крыма, в семье четверо детей, я в декретном отпуске, муж болеет у него позвоночная грыжа, младший сын тяжело болен, на его лечение требуется около 10 000 гривен в месяц. Адресную помощь государство не платит уже пол года, денег хватает только на лечение сына. С марта 2014 года проживаем в Запорожской области, обращалась в Запорожье в Крым сос с просьбой о помощи , помочь хотя бы самым основным продуктовыми и гигиеническими наборами, нам пообещали что возьмут нашу семью на контроль, прошло пол года но так с нами не кто не связался. Обращалась с просьбой о помощи в другие организации, но они помогают только переселенцам с Луганска и Донецка. Неужели мы действительно не кому не нужны, по вашим отсчётам видно что вы помогаете, но почему ваша организация работает в каждом городе по разному, где то помогаете всем и деньгами и вещами, электро приборами, наборами а где то вообще не как?
Відповісти