У Полтаві переселенців навчать заробляти на Hand Made

Липень 10, 2017 15:35 0 1467
23 липня для переселенців з Полтавської області волонтери Корпусу Миру проведуть одноденний тренінг, де розкажуть усе про продаж товарів на платформі Etsy.com.
По темі

Платформа Etsy.com – світовий лідер з інтернет-продажу товарів ручної роботи. Сайтом користуються близько 30 мільйона людей. Будь-хто може зареєструвати свій магазин на сайті та продавати товари Hand Made. Проте є ряд особливостей при реєстрації, просуванні та користуванні ресурсом. Наприклад, 80% успіху залежить від гарного фото товару та опису. 

Волонтери Корпусу Миру пройшли спеціальну підготовку по користуванню платформою Etsy.com та готові поділиться своїми знаннями й досвідом. Навчання у тренінгу безкоштовне, проте взяти участь зможуть лише 10 обраних учасників.

Вимоги до потенційних учасників:

  • базовий рівень володіння англійською мовою на рівні сприйняття, розуміння та написання;
  • досвід у виробленні власноруч створених виробів (біжутерії та інших виробів з бісеру, вишивання, в’язання, сувенірів, виробів у народному стилі та ін.);
  • вільне користування комп’ютером, навички роботи Інтернеті;
  • намір передати отримані знання на наступних тренінгах.

Для участі усім охочим необхідно заповнити до 19 липня анкету. Точний час та місце проведення тренінгу повідомлять обраним учасникам. 

Витрати на харчування учасників, компенсація витрат за проїзд до місця проведення тренінгу та у зворотному напрямку оплачуються організаторами.

 

Організатор: Полтавський офіс ГО «КримСОС» та «Корпусу Миру» (США). 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів